Mariánské lázně

Image
Město v parku nebo park ve městě? Kdo někdy navštívil Mariánské Lázně ví, jak těžké je odpovědět na tuto záludnou otázku. Kouzlu našich světoznámých lázní podlehla již celá řada významných osobností i prostých vyznavačů odpočinku. S lehkostí zde čerpají nové síly a inspiraci. Ale není to jen úchvatná příroda a mariánskolázeňské hotely sídlící v historických budovách, co si získává srdce přijíždějících návštěvníků. Čerstvý vzduch, co vám vnikne do plic hned při prvním nádechu, více než 200letá tradice lázeňství v Mariánských Lázní, k tomu klidná atmosféra a nevědomý úsměv na tváři při pohledu na Zpívající fontánu. To je to, co dělá Mariánské Lázně perlou proslulého lázeňského trojúhelníku.
Město se nachází na západě České republiky. Na jeho relativně malém území vyvěrá více než 40 minerálních pramenů, převážně využívaných k léčbě onemocnění močového ústrojí. Díky různorodému chemickému složení však některé prameny mohou být využity také k léčbě pohybového aparátu či trávicího traktu a metabolických, gynekologických a onkologických onemocnění.
Podlehněte kouzlu Mariánských Lázní i vy. Zavítejte na toto fantastické místo a dejte svému tělu i své mysli poznat něco běžně nevídaného.

Hotel Centrální lázně ****

Historicky unikátní budovy Nových a Centrálních lázní jsou pýchou Mariánských Lázní a českého lázeňství. V roce 2007 byla dostavěna nová lázeňská promenáda, která spojuje hotely Nové Lázně a Centrální Lázně v jeden celek, a tím se vytvořil unikátní komplex lázeňských hotelů s největším balneo-provozem vůbec.
K dispozici jsou pro klienty restaurace Goethe a Royal. V obou případech mají hosté na výběr z české a mezinárodní kuchyně, výběru z a lá carte a diétní stravy. Ve vyhlášené Vídeňské kavárně najdete čerstvé dezerty přímo z hotelové cukrárny.
Image
Image

Hotel Cristal Palace ****

Hotel Cristal Palace **** se nachází v srdci Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou. Hotel nabízí svým klientům komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje a apartmá čtyřhvězdičkového standardu.
Hotelová restaurace nabízí špičkovou gastronomii s certifikací Czech Specials. Dále hotel poskytuje svým hostům léčebné a wellness procedury s profesionálním přístupem hotelového týmu. Hotel nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích o rozloze 21m nebo v apatmánu (40m) s výhledem na park.

Hotel Hvězda ****

Spa Resort Hvězda – jedinečný lázeňský komplex 3 hotelů – Hvězda, Imperial a Neapol, spojených koridory, je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části. Lázeňský hotel Hvězda vznikl v roce 1819 a od té doby prošel několika rekonstrukcemi. V současnosti je součástí hotelového komplexu složeného ze tří hotelů: Hvězda, Imperial a Neapol, které jsou propojeny koridorem.
Pro hosty je k dispozici bazén (největší v Mariánských Lázních) s různými vodními a rehabilitačními atrakcemi, whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní, tepidáriem a relaxačními prostory. Garantem vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb je obdržení českého certifikátu MEDISPA.
Image
Image

Hotel Imperial ****

Na místě, kde dříve stával lázeňský dům „Kaiser von Österreich – U císaře rakouského“, se nyní nachází lázeňský hotel Imperial. Svým hostům nabízí 36 pokojů, 40 podzemních parkovacích míst, lobby bar a kavárnu. Hotel má vlastní minerální pramen ke koupelím – Balbínův pramen, aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (150 m2), whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.

Hotel Krakonoš ***

Hotel Krakonoš se nachází v klidném prostředí nad Mariánskými Lázněmi, vzdálený od cetra cca 2km, dostupný vyhlídkovým vláčkem a MHD. Hotel je ideální pro rodinnou rekreaci, pořádání srazů i ozdravných pobytů pro děti. Hotel nabízí 86 pokojů, z toho 2 bezbarierové.
Image
Image

Spa Hotel Labe

Spa Hotel Labe se nachází přímo u lázeňské promenády v Mariánských Lázní. Tato ojedinělá poloha nabízí krásný výhled na kolonádu se Zpívající fontánou.
Přímo v hotelu je k dispozici léčebné oddělení, kde je poskytována část léčebných procedur. Mezi nimi jsou suché plynové koupele, plynové injekce, inhalace, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie i lokální kryoterapie.
Ostatní léčebné procedury pak poskytují lázeňské hotely Hvězda a Centrální Lázně.

Hotel Maria Spa ****

Mariiny Lázně jsou jedinečným produktem odrážejícím historii Mariánských Lázní. Lázeňský resort zaměřený na využití přírodních zdrojů je prvním místem v Evropě a možná i na světě, kde se začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad). Mariiny Lázně jsou také místem vývěru přírodního CO2 Mariina plynu, který dal základ názvu města - Mariánské Lázně.
Zárukou neopakovatelného zážitku v historickém ambiente jedné z nejstarších budov Mariánských Lázní bude komfortní ubytování ve 20 pokojích a unikátní lázeňský komplex s jedinečnými procedurami využívajícími přírodní Mariin plyn CO2 a rašelinu, který bude propojen krytými a vytápěnými kolonádami (promenádami s historickými expozicemi) s hotely Nové Lázně, Centrální Lázně.
Image
Image

Hotel Nové lázně *****

„Královský zážitek“
Historicky jedinečný komplex budov v celé České republice. Běžte po stopách slavných panovníků a užijte si atmosféru původních Římských lázní s mramorovými sloupy z roku 1896.
Casino – kulturní centrum v italském novorenesančním stylu – je místem, kam zavítat při opravdu nezapomenutelných příležitostech. Vyzkoušejte minerální koupel v osobní kabině krále Edwarda se silnou atmosférou a propracovanou výzdobou.
Historicky ojedinělý lázeňský komplex s 225 luxusními pokoji, Římskými lázněmi z roku 1896, Královskou a Císařskou kabinou pro minerální koupele a od června 2011 nově rekonstruovanými Maria Spa Courtyard.

Hotel Olympia ****

Luxusní Hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Od světoznámé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou je vzdálen cca 500 metrů. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů.
Vedle klasické lázeňské léčby nabízí hotel i mnoho druhů relaxačních a wellness pobytů.
Image
Image

Hotel Pacifik ****

Hotel Pacifik, to je „Moře lázeňských dojmů“ - především monumentální budova s neobyčejnou secesní fasádou na konci hlavní ulice.
Ochutnejte lákavě chladnou vodu minerálního pramene přímo v budově. Procházejte se stálou hotelovou výstavou fotografií Tichého oceánu. Ponořte se do bazénu a vyzkoušejte sluneční terapii, nový a revoluční způsob opalování.
Hotel Pacifik, to je historická dominanta Hlavní třídy s jedinečnou atmosférou, vlastní minerální pramen přímo v hotelu.

Hotel Royal ****

Hotel Royal **** nabízí ubytování s panoramatickými výhledy na Mariánské Lázně.
Hledáte příjemný hotel pro Vaši lázeňskou dovolenou v Mariánských Lázních? Hotel Royal **** je pro Vás tím správným místem. Díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Royal nabízíme ubytování v 76 pokojích kategorie standard, komfort, superior a deluxe.
Image
Image

Hotel San Remo ****

Hotel San Remo **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní, cca 20 minut pěší chůze od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel je obklopen zelení, jejíž součásti je i vlastní malebná zahrada se zahradním altánkem a jezírkem. Ubytování v útulně zařízených pokojích, výborná kuchyně, léčebné i wellness procedury pod jednou střechou, bezplatné využití relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem a saunou  – to vše Vás čeká v hotelu San Remo, mariánskolázeňské oáze klidu a pohody.

Hotel Svoboda ***

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.
Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách  se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře.
Image
Image

Hotel Vltava ****

Lázeňský komplex 2 hotelů - Vltava a Berounka propojený koridorem, nově rekonstruovaná vstupní hala s lobby barem a novou recepcí, 80 útulných pokojů, restaurace Regina, letní terasa s lehátky a slunečníky. Vlastní minerální pramen na minerální koupele. Vstup do bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem, fitness centrum.

Léčení a wellness: minerální koupele, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, rehabilitační cvičení, masáže, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, sauna.  Hotel je nekuřácký.

Hotel Butterfly ****

"To nejlepší pro konferenci, i odpočinek." Hotel s moderní atmosférou, obklopen nádhernými parky. Jeden z nejpozoruhodnějších hotelů v Mariánských Lázních vyniká mezi historickými budovami lázeňského města, hotel Butterfly prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu 2011
Relaxujte v novém spa. Spa hotel Butterfly se specializuje na lázeňskou léčbu a rekreaci. Dobijte energii a pusťte se do tréninku v novém fitness centru. Zorganizujte svoji firemní událost uprostřed lázeňských parků
Image