Lázně Poděbrady

Image
Do osudů lázeňského města na Labi se zapsalo několik panovníků, ovšem hlavní roli hrál Jiří z Poděbrad. Toho připomíná hlavní náměstí Krále Jiřího i expozice Polabského muzea s Památníkem krále Jiřího v místním zámku. K lázním patří také moderní kolonáda, voda z léčivých pramenů a křupavé oplatky.
Město leží v rovinaté krajině polabské nížiny a rozkládá se na obou březích řeky Labe. Za zdymadlem se nachází slepé rameno Labe zvané Skupice (pozůstatek toku Labe před regulací), které je oblíbenou výletní destinací.
Lázně jsou známé léčbou onemocnění srdce, díky čemuž se ujalo heslo  "Na srdce jsou Poděbrady". Ovšem nejen na ně, zdejší lázně poskytují i běžné wellness a relaxační pobyty.

Spa hotel Felicitas

Spa Hotel Felicitas**** byl otevřen v březnu 2007 a za krátkou dobu se stal vyhledávaným cílem hostů, kteří touží po příjemné relaxaci a zlepšení zdraví. Spa Hotel Felicitas nabízí široký komplex služeb pod jednou střechou (ubytování v moderně vybavených pokojích, stravování, balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén s vířivkou, kongresové centrum, podzemní garáže, atd.)
Image
Image

Lázeňský hotel Park

Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Poskytované terapie jsou z oboru klasické i Ayurvedské medicíny zaměřené především na detoxikaci, ozdravení a omlazení organizmu, na posílení imunity, zbavení stresu a vyčerpanosti, k odstranění či zmírnění bolestí pohybového aparátu a k posílení činnosti srdce a oběhového systému.
Lázeňský hotel Park
K léčebným terapiím je využíván přírodní zdroj místní léčivé minerální vody a moderní přístrojové vybavení. K vysoké úrovni poskytovaných terapií přispívá i vysoká odbornost a profesionalita zdejších terapeutů.
Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku.

Penzion Alfa

Zmodernizovaný Penzion Alfa nabízí kvalitní ubytování přímo na lázeňské kolonádě. Díky své poloze v centru lázeňského města Poděbrady je Penzion Alfa ideálním výchozím bodem pro poznávání historických a kulturních památek, pěší, in-line i cyklistické výlety a další vyžití v polabské nížině u řeky Labe.
Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je hostům k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem).
Image