Františkovy Lázně

Image
Františkovy Lázně jsou nejmenším z lázeňských měst tzv. západočeského lázeňského trojúhelníku. To jim však neubírá ani na kráse, ani na významu. Františkovy Lázně se již po staletí řadí k významným evropským lázeňským městům. Nahlédněte do jejich bohaté historie a přesvědčte se o úspěšné současnosti...

Zdejší prameny byly známé už ve středověku, kdy se kyselka donášela do Chebu a prodávala se jako stolní voda.

V současnosti zde působí několik lázeňských společností, Františkovy Lázně nabízejí také největší aquacentrum s teplou vodou mezi všemi českými lázněmi.

Hotel Imperial ****

Hotel Imperial je nejluxusnějším hotelem ve Františkových Lázních. Nachází se uprostřed Jitřního parku, přímo v srdci města. Z hotelu na Vás bude dýchat výjimečná atmosféra s nádechem historie. Samozřejmostí jsou profesionální služby s individuálním přístupem ke každému hostu.
Image
Image

Hotel Praha ***

Spa & Kur Hotel Praha***, který se nachází v samotném centru světově proslulých Františkových Lázní, představuje skutečnou lázeňskou klasiku. Kvalitní služby tříhvězdičkového hotelu, lázeňská péče pod vedením kvalifikovaných terapeutů a lékařů a všudypřítomná poklidná atmosféra jsou zárukou toho, že zde prožijete příjemné okamžiky regenerace a odpočinku. Hotel je situován  v historickém centru Františkových Lázní naproti městskému parku

Hotel Savoy ****

Lázeňský hotel Savoy **** je jeden z prvních tradičních lázeňských hotelů přímo v centru Františkových Lázní. V hotelu pracují specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel je členem sdružení Medispa a smluvní partner německé zdravotní pojišťovny "Partner des Gesundheitsservice der BKK".

Image
Image

Hotel Harvey ****

Spa & Kur Hotel Harvey**** je místem, které právem budí pozornost. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasicistní budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím Vaší fyzické i duševní relaxace. Spa & Kur Hotel se nachází v klidné lokalitě na samém okraji lázeňské zóny

 

Hotel Pawlik ****

Královská vila města Františkovy Lázně uprostřed lázeňského parku v centru města - to je hotel Pawlik ****. Hotel má přímé propojení s Aquaforem a Císařskými lázněmi. O hosty se starají specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel je exkluzivním poskytovatelem tradiční slatinné koupele.
Image
Image

Hotel Dr. Adler ***

Lázeňský hotel nazvaný podle zakladatele lázní, chebského lékaře Dr. Bernarda Vincenta Adlera. Péči hostům poskytují specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přirodních léčivých zdrojů. Hotel Dr. Adler je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.

Hotel Goethe ***

Hotel Goethe *** je umístěn v samém srdci Františkových Lázní na nejstarší lázeňské třídě. V hotelu se o Vás postarají specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kůru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel Goethe *** je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.
Image
Image

Hotel Metropol ***

Klasický lázeňský hotel Metropol zaujme příjemnou polohou u parku v centru města. Péči poskytují specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů.

Hotel Belvedere ***

Lázeňský hotel Belvedere *** je oprávněný nositel italského jména "krásná výhlídka" díky Jitřímu parku, kterým je obklopen. O hosty se starají specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel Belvedere *** je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.
Image